Μου αρέσει πολύ να βρω ιδέες για την αλλαγή των ρούχων με τα χέρια σας. Μπορείτε, φυσικά, να πετάξετε το παλιό ή βαρετό πράγμα, αλλά πολύ πιο ενδιαφέρον να κάνετε ένα νέο.
Ποτέ δεν πετάω τζιν, επειδή από τα παλιά τζιν μπορείτε να κάνετε όσες διαφορετικές ενδιαφέρουσες πράγματα: τσάντες, συνονθύλευα καλύμματα, διακοσμητικά μαξιλάρια και πολλά άλλα χαριτωμένα και χρήσιμα πράγματα στο αγρόκτημα.
Ή - φωτεινά πλεκτά πράγματα; Και εγώ, προσθέτω προσεκτικά προσεκτικά στη "γωνία της πατρίδας" - επειδή μπορούν να διαλυθούν σε κορδέλες και να γραπτώς πολλοί εθνικοί χαλίς με βελονάκι!
Κομψή μεταβολή των ενδυμάτων μπορεί από ένα πράγμα σε ένα σπάνιο πράγμα (ακόμη και αν ένα νέο) κάνει ένα εκπληκτικό πράγμα χειροποίητης! Και σε αυτό σιγουρευτείτε τώρα.
Η Rebecca (www.bluecricketdesign.net) προσκολλάται στην ίδια άποψη με την ίδια γνώμη με την ενδεχομένως ενδιαφέρουσα μπλουζάκια, διακοσμημένα με λουλούδια στον κατάλογο των ρούχων, αλλά δεν βιάζεται για να τις παραγγείλει μέσω ταχυδρομείου. Ξέρει ότι η ανατροπή ικανή να δημιουργήσει θαύματα.
Εμπνευσμένο από αυτή την ιδέα που έχει καταστραφεί στον κατάλογο, διακοσμούσε το μπλουζάκι της δεν είναι χειρότερο από εκείνες τις δεξαμενές από τον κατάλογο που είναι 44 δολάρια.
Η Rebecca είχε ένα μπλουζάκι με μακριά μανίκια. Έκοψε τα μανίκια της και χρησιμοποίησε το υλικό για να κάνει λουλούδια από το ύφασμα. Μπορείτε απλά να χρησιμοποιήσετε για να δημιουργήσετε τέτοια χρώματα κατάλληλο πλεκτό ύφασμα τόνων.
Διπλώστε ένα κομμάτι ύφασμα στο μισό και κόψτε ένα τετράκλινο λουλούδι. Θα χρειαστούμε τέτοια λουλούδια ... τόσο περισσότερο - το καλύτερο!
Τώρα διπλώστε δύο λουλούδια μαζί και κάντε ένα νήμα και βελόνα στην πτυχή.
Έτσι θα μοιάζει το Billet. Τώρα εισάγετε το λουλούδι στο μπλουζάκι. Η Rebecca το έκανε σε μια γραφομηχανή, και μπορείτε να κάνετε όπως θα είναι άνετα.
Άρθρο σχετικά με το θέμα: Ζωγραφική σε γυαλί για αρχάριους με τα χέρια τους: Master Class
Εδώ είναι ένα τέτοιο μπλουζάκι ως αποτέλεσμα της Rebecca.
Αλλά η διακόσμηση των λουλουδιών στο μπλουζάκι είναι μεγαλύτερο.
Όπως μπορείτε να δείτε, δεν υπάρχει τίποτα περίπλοκο στη διακόσμηση του κύριου! Ελπίζω ότι σας άρεσε οι ιδέες από τη Ρεμπέκα και κοιτάζετε ήδη τα μικρά σας πράγματα;