Η καλοκαιρινή διάθεση εμφανίζεται, κοιτάζοντας ένα εκπληκτικό μπουκέτο σε ένα βάζο. Αυτές είναι οι ίριδες! Αξιολάτρευτα λουλούδια, από τα οποία φυσάει η φρεσκάδα και η τρυφερότητα. Αυτό το μπουκέτο θα γίνει μια εξαιρετική εσωτερική διακόσμηση ως εικόνα ή εικόνα στα μαξιλάρια. Οι Irises Cross-Clobiderery περιέχουν ένα σχέδιο διασταύρωσης και ένα δείγμα που θα πρέπει να αποδειχθεί στο τέλος. Σχέδιο σαφής, καλή ποιότητα. Χρώμα εικόνας. Έτσι, με την επιλογή του νήματος, όλα θα είναι σαφή. Παραμένει μόνο για να κάνει μια επιθυμία και ενθουσιασμό, επειδή αυτό είναι το πιο σημαντικό πράγμα σε αυτό το επίπονο έργο !!! Εμπνευσίες σε σας, αγαπητοί μου αναγνώστες !!!
Εικόνες Clickable !!!!
Σχέδιο κέντημα Σταυρός "Μπουκέτο Ίρις":
Συμβουλές κέντημα:
Άρθρο σχετικά με το θέμα: Ανοιχτόχρωμο λευκές ακτίνες