Μανιτάρι μανιταριών μανιταριών. Knit crochet amigurumi. Αγαπητοί ακροατές Crochet Μινιατούρα παιχνίδια και κούκλες Emigor! Θέλω να σας προσφέρω να δέσω ένα χαριτωμένο παιχνίδι μανιταριών με μικρά μανιτάρια. Σύντομα το νέο έτος και αυτή η ιδέα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη δημιουργία διακοσμητικών συνθέσεων, για να διακοσμήσουν το χριστουγεννιάτικο δέντρο του νέου έτους και το εορταστικό εσωτερικό του σπιτιού σας. Παρακάτω θα δείτε το έργο και το σχέδιο από τον ιαπωνικό κύριο, όλα είναι σαφή και χωρίς να γνωρίζετε τη γλώσσα. Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι θα ασχοληθείτε και θα συνδέσετε το παιχνίδι για το μωρό.
Μανιτάρι μανιταριών μανιταριών. Knit Crochet Amigurumi
Πριν από εσάς, ένα σύνθετο μανιτάρι, το οποίο αποτελείται από 7 μέρη. Η παρακάτω εικόνα δείχνει, αριθμημένη, κάθε κομμάτι αμομορφάνου. Σε κάθε αριθμό, αντίστοιχα, το σχήμα επισυνάπτεται.
Στα συστήματα που χρησιμοποιούνται στήλες με το Nakud, τις στήλες χωρίς NAKID και αύξηση. Για την οπτική αποκωδικοποίηση των συμβόλων, εξετάστε την προηγούμενη δημοσίευση: Crochet μανιταριών μανιταριών. Σχέδιο πλέξιμο.
Παρακάτω βλέπετε: Αριστερά - πλεκτά μέρη του σχεδίου, και στα δεξιά - μια λίστα με σειρές και τον αριθμό των βρόχων.
Βήμα 1. Σχέδιο πλέξης ενός κόκκινου φεγγαριού καπέλο:
Βήμα 2. Το κάτω μέρος του καπέλου (κάτω από το κόκκινο), πλέκτη λευκή νήματα.
Βήμα 3. Επικεφαλής της πλέγματος. Ροζ νήματα.
Βήμα 4. Το πόδι της Ammother. Καφέ νήματα.
Βήμα 5. Γκρίζο νήματα κολάρο.
Βήμα 6. Μικρό κολάρο λευκό νήμα. Βήμα 7. Λευκές κούπες για ένα καπέλο mumor.
Άρθρο σχετικά με το θέμα: Beaded προϊόντα για αρχάριους με τα χέρια τους με διαγράμματα και φωτογραφίες