Το Baxter είναι μια ιταλική μάρκα εν γνώσει της μόδας. Το φθινόπωρο 2019 ευχαριστημένος με τον νέο κατάλογο, παρέχει μια νέα παλέτα. Προσοχή στοχεύει επίσης σε όλες τις γνωστές μορφές σύγχρονων μορφών του Μεσαίωνα, οι παλιές αποχρώσεις αντικαθίστανται σε σκούρες και φωτεινές αποχρώσεις του μπλε, γκρι, κίτρινο και κόκκινο.
Αγαπημένα δερμάτινα έπιπλα είναι Baxter. Η αναγνώριση σε όλο τον κόσμο έδωσε την εστίαση σε ένα προσωπικό σχεδιασμό. Η μάρκα παίρνει την προέλευσή τους στα τέλη της δεκαετίας του '80. Luigi Bestretti ιδιοκτήτη σταθερή εταιρεία επίπλων, ήθελε να φτάσει το νόημα του "δέρμα" και "σουίτα" και ίδρυσε ένα νέο εμπορικό σήμα στην αγορά. Σύντομα στην εταιρία λογότυπου εμφανίστηκε το σύνθημα "Made in Italy". Αυτό έδωσε να καταλάβει τη σύνδεση με τους εξειδικευμένους ιταλούς masters ενός μαόνι. Στο φάσμα των επιχειρήσεων μπορείτε να βρείτε υπουργικό συμβούλιο και ταπετσαρισμένα έπιπλα. Και η κομψότητα του δέρματος τονίζεται από τα φυσικά υλικά: ξύλο, πέτρα και μέταλλα.
Πέρυσι, η Studiopepe, ο Federico Peri και ο Hajit Pinkovich προστέθηκαν στις εταιρείες σχεδιασμού για τη δημιουργία προϊόντων για τη Baxter. Δημιουργία επίπλων κατάλληλων γεωμετρικών μορφών, το αποτέλεσμα επιτυγχάνεται λόγω αλλαγών άκαμπτων και μαλακών αμπέλων, λόγω υφών και τόμων. Σε λύσεις από το Baxter, υπάρχει μια πρόκληση. Μια ποικιλία από πέτρες συνδυάζονται με ομαλά τμήματα και δημιουργείται ένα παιχνίδι φωτός.
Έντονες αποφάσεις, σύντηξη στυλ, δεξιότητες που στρέφονται σε τέχνη, ενδιάμεσες φορές - η εταιρεία Baxter είναι ένα ζωντανό εσωτερικό που θα σας εμπνεύσει να γίνετε σχεδιαστής στο σπίτι σας και να προσθέσετε το εσωτερικό σας.
Άρθρο σχετικά με το θέμα: ανά λαβύρινθο Kirkeby στο Aix-en-Provence